Warmińskie Agro Show 2016 – relacja foto

Warmińskie Agro Show

Warmińskie Agro Show to druga edycja wystawy rolniczej odbywającej się w Ostródzie, województwo warmińsko-mazurskie. Dodać trzeba, że to chyba jedyne targi rolnicze w tej części kraju, gdzie firmy działające w tej części kraju mogą zaprezentować swoje usługi rolnikom z Polski północno-wschodniej. Impreza organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, która to jest też organizatorem takich imprez jak Zielone Agro Show oraz Agro Show w Bednarach pod Poznaniem.

Wybierając się na targi do Ostródy sam nie wiedziałem, czego się spodziewać. Z jednej strony organizowane są przez doświadczone osoby z drugiej krążące głosy niezadowolenia po pierwsze edycji. Zwyciężyła jednak ciekawość i było warto. Drugą edycję Warmińskie Agro Show można naprawdę uznać za udaną. Nowoczesne hale Expo Areny oraz profesjonalne przygotowanie sprawiły ogromne wrażenie chyba nie tylko na mnie. Wystawcy mogli prezentować się na dwóch halach, natomiast hodowcy zwierząt mieli do dyspozycji trzecią halę.

Jeśli maiłbym wybrać najlepsze stoisko Warmińskiego Agro Show 2016 to bezapelacyjnie wygrywa Wydział Kształtowania środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Nie wiem czy to sentyment z czasów studenckich, ale chyba nie pozostanę jedyny w swojej opinii. Świetna aranżacja i pomysł sprawiły, że każdy, kto przechodzi obok zwracał uwagę na nie uwagę.

Warmińskie Agro Show | Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa UWM Olsztyn
Warmińskie Agro Show | Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa UWM Olsztyn
Warmińskie Agro Show | UWM Olsztyn Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa
Warmińskie Agro Show | UWM Olsztyn Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

Warmińskie Agro Show to miejsce gdzie każdy rolnik znajdzie coś dla siebie, niezależnie ile jego gospodarstwo ma hektarów. Jednym słowem targi dopasowane do rejonu w jakim są organizowane.

Ja tu gadu gadu, a wpis miał opierać się na zdjęciach, więc Warmińskie Agro Show w moim obiektywie.

Zamieszczona galeria z pewnością nie oddaje całego rozmachu targów rolniczych odbywających się w Ostródzie i zabrakło tu maszyn rolniczych ale zapewniam że było co oglądać. Z pewnością w przyszłym roku znowu się tam wybiorę i wam również polecam, bo naprawdę warto.